Więcej informacji (+48) 730 131 130
Napisz do nas biuro@certlab.pl

O nas

Zespół firmy „CertLab” to ludzie z pasją i doświadczeniem w tym co robią. Doskonale znamy rynek drzewny w naszym kraju, a ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji stawia nas w czołówce firm o podobnym zakresie usług. Od dawna obserwujemy dynamiczny rozwój branży tartacznej, niespotykany w innych częściach Europy. Wiedza ta pozwala nam działać tak, aby naszym klientom przynosić wymierne efekty oraz satysfakcję z korzystania z naszych usług.
Zespół doświadczonych ekspertów, doskonała i silna pozycja naszej firmy „CertLab” na rynku oraz różnorodna kategoria produktowa (ZKP, szkolenia brakarskie, badania laboratoryjne) , pozwalają nam świadczyć najwyższej jakości usługi, zawsze dostosowane do priorytetów naszych klientów. Dzięki temu dbamy o zadowolenie tych, którzy nam zaufali.
Od początku naszym celem było zapewnienie najwyższej jakości usług, aby klient mógł czuć, że dobrze zainwestował swoje pieniądze.
Nasza działalność sprawiła, że wdrożyliśmy już Systemy Zakładowej Produkcji (ZKP) oraz przeprowadziliśmy szkolenia brakarskie w wielu firmach branży drzewnej.

 

Dlaczego warto nam zaufać ?

 1. Cały proces wdrożenia Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP) dla tarcicy konstrukcyjnej odbywa się u Państwa w firmie!!!
 2. Wszystkie dokumenty przygotowujemy za WAS. Wy jedynie składacie podpisy w miejscach przez nas wskazanych. Całą dokumentację dostajecie w formie papierowej i elektronicznej.
 3. Szkolenie brakarskie trwa 2-3 dni i odbywa się u WAS na tartaku. Składa się z 3 etapów, które obejmują:
  • część teoretyczną, podczas której oprócz przekazanej wiedzy słuchacze otrzymują wszelkie pomoce dydaktyczne
  • część praktyczną, podczas której słuchacze ćwiczą rozpoznawanie wad drewna i tarcicy na próbkach wzorcowych jak i na przetartych elementach gotowych do wysyłki do klienta
  • część zaliczeniowa, podczas której oprócz egzaminu pisemnego słuchacze zdają część praktyczną na placu w tartaku
 4. Nasze uprawnienia jakie dostają słuchacze po zdanym egzaminie, akceptowane są przez wszystkie jednostki certyfikujące. Jednostki notyfikowane podczas certyfikacji u klienta sprawdzają znajomość merytoryczną brakarzy i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby miały jakiekolwiek uwagi do wiedzy, jaką przekazaliśmy naszym słuchaczom.
 5. Ilość osób uczestniczących w szkoleniach jest dowolna, a cena z umowy nie ulega zmianie.
 6. Na Wasze życzenie Sprzedajemy Wam komplet sprzętu kontrolno-pomiarowego, który jest niezbędny do certyfikacji po cenach zakupu. Pozwala to przyspieszyć cały proces wdrożenia ZKP i tym samym przeprowadzenia certyfikacji. Proszę pamiętać, że samo wzorcowanie wilgotnościomierza w Okręgowym Urzędzie Miar trwa aż 1,5 do 2 miesięcy!
 7. Jesteśmy w Waszej firmie podczas certyfikacji i tym samym Gwarantujemy Wam, że otrzymacie certyfikat CE.
 8. Ostatnia faktura za wdrożenie ZKP wystawiana przez nas jest dopiero, gdy jednostka certyfikująca powie na zakończenie audytu, że nie ma żadnych uwag i wyda Wam Certyfikat ZKP.
 9. Brak jest u nas tzw. „ukrytych kosztów”, wiele firm przedstawia oferty, a następnie po podpisaniu umowy okazuje się, że w tej cenie nie zostały ujęte np. badania typu czy też koszty dojazdu. U nas cena z umowy jest ostateczna i w żaden sposób nie podlega podwyższeniu ze względu na jakiekolwiek czynniki.
 10. Po otrzymaniu Certyfikatu Zakładowej Kontroli Produkcji, podajecie nam Państwo, jego numer, a my tym samym wypełniamy za Was wzór Deklaracji Zgodności i znakowanie CE.
 11. Na Państwa życzenie podajemy telefon do najbliższego tartaku w Waszej okolicy, w którym wdrożyliśmy Zakładową Kontrolę Produkcji i pomogliśmy w drodze do uzyskania Certyfikatu, w celu uzyskania rekomendacji u źródła na nasz temat.
 12. Pomogliśmy już wdrożyć system ZKP i przeprowadziliśmy szkolenia brakarskie w wielu tartakach na terenie całego kraju.
 13. Wszystkie nasze próby wdrożenia w tartakach ZKP uwieńczone zostały uzyskaniem certyfikatu CE przez właścicieli tartaków.
 14. Naszym głównym celem jest Wasze zadowolenie, przez co wiemy, że polecicie nas innym, a przecież nie ma nic lepszego niż dobra i rzetelna reklama !!!